Трагедія в Кемерово. У Росії заарештували інспектора Держбуднагляду та власника ТЦ

31 Березня 2018, 15:41

Центральний райсуд у місті Кемерово заарештував начальника Інспекції державного будівельного нагляду Кемеровської області Танзілію Комкову, обвинувачену за статтею "зловживання посадовими повноваженнями".  Про це повідомляє Інтерфакс.

 

Комкову звинувачують у тому, що вона не вжила заходів щодо припинення діяльності "самовільно зведеної будівлі" торгового центру "Зимова вишня" у Кемерові без дозволу на будівництво.

 

Варто зазначити, що на момент затримання обвинувачена знаходилася у Москві, а у Кемерово її доставили примусово. Хоча сама Комкова стверджує, що не переховувалася від слідства, а поїхала до московських лікарів через стрес, викликаний трагедією. Комкову заарештовано до 25 травня за ч. 3 ст. 285 КК РФ.

 

Окрім цього, Заводський райсуд Кемерово заарештував до 25 травня Юлію Богданову – гендиректора ВАТ "Кемеровський кондитерський комбінат", який є власником ТЦ "Зимова вишня".

 

Богдановій інкримінують статтю "порушення вимог пожежної безпеки, що призвело з необережності до смерті двох і більше осіб" (ч.3 ст.219 КК РФ).

 

Нагадаємо, 25 березня внаслідок пожежі у Торговому центрі "Зимова вишня" у російському Кемерово за останніми даними загинули  64 людини. У будівлі ТЦ два з трьох кінозалів обрушилися  з  четвертого на третій  поверх. Відомо, що серед загиблих багато дітей.

 

Згодом повідомлялося, що стали відомими подробиці загибелі людей в кінотеатрі у Кемерово.