Трагедія в дитячому таборі “Вікторія”. Суд виніс вирок виховательці

24 Квітня 2018, 16:59

Київський районний суд Одеси визнав винною у скоєнні злочину, передбаченого ч.2 ст.137 Кримінального кодексу України (неналежне виконання обов'язків щодо охорони життя та здоров'я дітей, що спричинило серйозний збиток) виховательку дитячого табору "Вікторія" Наталію Янчик.

 

Згідно з рішенням суду, вихователька засуджена до трьох років позбавлення волі, а також їй забороняється займати певні посади строком на два роки.

 

Наголошується, що при цьому суд врахував визнання обвинуваченої своєї провини, і через це звільнив Янчік від відбування покарання строком на два роки, наклавши на неї ряд зобов'язань. З

 

Зокрема, зобов'язання стосуються інформування правоохоронних органів про її переміщення і виїзди за кордон.

 

Зазначається, що у прокуратурі Одеської області, яка підтримувала обвинувачення, задоволені винесеним вироком.

 

Нагадаємо, 18 квітня відстороненого від посади директора дитячого табору "Вікторія" Петроса Саркісяна госпіталізували із зали суду, який у середу, 17 квітня, мав розглядати обвинувачення у порушенні правил пожежної безпеки. Повідомляється, що директору стало погано прямо в залі Київського районного суду Одеси і він впав до ніг конвоїрів. Так, лікар "швидкої", який прибув за викликом, заявив судді, що у Саркісяна передінфарктний стан.

 

25 січня Апеляційний суд розглянув клопотання адвокатів директора дитячого оздоровчо-спортивного комплексу «Вікторія» Петроса Саркісяна про пом'якшення запобіжного заходу – з тримання в СІЗО на домашній арешт. Зазначається, що у відповідному проханні адвокатів було відмовлено.

 

Раніше повідомлялося, що суд відсторонив Саркісяна від посади директора.

 

Як повідомлялось, Апеляційний суд Одеської області 30 листопада 2017 року взяв під арештдиректора дитячого табору "Вікторія".

 

Як відомо, в ніч на 16 вересня 2017 року в дитячому таборі "Вікторія" в Одесі згоріла двоповерхова дерев'яна будівля. У результаті загинуло троє дітей. Поліція відкрила провадження ч.2 ст.270 (Порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки) Кримінального кодексу України. Пожежа сталася через кип'ятильник, який був увімкнений у кімнаті вихователя.