Торгові стратегії ринку Форекс

19 Грудня 2017, 16:12

Що знадобиться для ефективної роботи на ринку Форекс?

Для успішного форекс-трейдингу потрібно:

1. Освоїти професійну термінологію ринку Форекс.

2. Мати чітке уявлення про будову, динаміку та закономірності валютного ринку.

3. Мати уявлення про макроекономічну ситуацію в світі.

4. Взаємодіяти з іншими трейдерами, бути в курсі актуальних обговорень на форумах, користуватись tester strategii mt4, ділитися роздумами про ефективність тих чи інших стратегій.

5. Правильно вибрати брокера для роботи.

Як будувати свою роботу на ринку Форекс

Кожна людина індивідуальна і стиль торгівлі всі вибирають у відповідності із власними уподобаннями та побажаннями. Трейдер має взяти до уваги кількість наявних заощаджень, які він готовий інвестувати у валютний ринок, склад свого характеру, а також ті завдання, які він планує виконати.

Є трейдери, які присвячують Форексу мінімально часу і при цьому, працюють на основній роботі. Але є і такі, які не здатні відійти від монітора, коли відкрили операцію. Тому вони присвячують себе повністю роботі з ринком і відкривають угоди, коли бачать максимальну ймовірність отримання позитивного результату. Деякі трейдери навмисно вибирають агресивний стиль торгівлі, з яким вони намагаються повторити успіхи топових гравців. Більш обережні спекулянти хочуть отримувати нехай і не дуже великий, але стабільний прибуток. Для цього вони відкривають угоду і тут же її закривають, дочекавшись збільшення всього на кілька пунктів. Проте найкращим варіантом все ж є торгівля з послідовною стратегією.

Що таке торгова стратегія Форекс?

Незважаючи на необмежений розмір прибутку, який може отримати трейдер в результаті укладення успішних угод, він також піддає свої фінансові кошти ризику. Тому дуже важливо розрахувати кожен крок максимально точно і розпланувати все до останньої дрібниці.

Торгова стратегія – це поєднання тактичних прийомів, які трейдер робить в залежності від ситуації на ринку для мінімізації втрат і одержання найбільшого доходу. Іншими словами, торгова стратегія дозволяє вирахувати на підставі результатів технічного аналізу вдалий час для покупки або продажу фінансових інструментів.

Які бувають торгові стратегії

Ринок Форекс просто рясніє різними стратегіями, і знайти серед них ідентичні – завдання не з простих. Справа в тому, що стратегія відображає індивідуальний підхід трейдера до ведення торгівлі, а кожна людина, як відомо, має власне уявлення з приводу того, як саме використовувати свої гроші.

Дізнатися детальніше про кожну торгову стратегію ви зможете скориставшись спеціалізованою літературою або мережою Інтернет. Браку інформації сучасні гравці не відчувають. Дізнавшись особливості кожної конкретної системи, переглянувши їхні переваги та недоліки, ви повинні вибрати найбільш підходящий для вас варіант і налаштувати його під власні вимоги.