ТОП-7 музичних фестивалів другої половини 2018 року

4 Липня 2018, 17:25

У вівторок, 3 липня, у Києві стартував масштабний музичний фестиваль Atlas Weekend, у якому впродовж шести днів на семи сценах виступить понад дві сотні українських і зарубіжних виконавців і груп.

 

Тиждень.ua вирішив нагадати, на які музичні фестивалі слід очікувати у другій половині 2018 року. 

 

Atlas Weekend 2018

Київ, 4-8 липня

Atlas Weekend — один із найбільших музичних фестивалів України. Заснований у 2015 році концертною агенцією PMK Event Agency, якій належить нічний клуб Atlas. Проходить щорічно у Києві в першій половині липня на ВДНГ.

 

Хто виступатиме: The Chemical Brothers, LP, Martin Garrix, "Пошлая Молли", "ДахаБраха", Dakh Daughters, "Бумбокс", 5'nizza, ЛСП та інші.

 

 

 

UPark 2018 

Київ, 25-26 липня

 

UPark Festival – український музичний фестиваль, на сцені якого виступали світові і українські зірки такі як RHCP, Muse, HURTS, NBT, The Hardkiss. У 2018 UPARK фестиваль пройде на стадіоні "Динамо" імені Валерія Лобановського. 

 

Хто виступатиме: Gorillaz, Massive Attack, Bonobo, Tove Lo, Young Fathers, Kaleo, ONUKA, YUKO та інші.

 

 

MRPL City 2018

Маріуполь, 3-5 серпня

 

MRPL City – великий український щорічний музичний фестиваль, що відбувається з 2017 року у Маріуполі. Фестиваль є багатожанровим: кожна з трьох сцен має має свій стиль. Другий фестиваль MRPL City відбудеться 3-5 серпня на пляжі "Піщанка" у Маріуполі.

 

Хто виступатиме: Макс Барських, Брати Гадюкіни, 5’nizza, ONUKA, «Пошлая Молли», Vanilla Sky, Crazy Town, Іван Дорн, Валентин Стрикало та інші.

 

 

 

Бандерштат

Рованці, Луцька область, 3-5 серпня

 

Всеукраїнський фестиваль "Бандерштат"  проходить з 2007 у місті Луцьку. На фестивалі відбуваються виступи багатьох українських гуртів та проведення майстер класів різного спрямування, котрі пропагуватимуть проукраїнський стиль мислення, українську мову, культуру, життєву активність тощо.

 

Хто виступатиме: Друга Ріка, O.Torvald, Без Обмежень, Арсен Мірзоян, Тартак,  Жадан і Собаки, Karna та інші.

 

 

Koktebel Jazz Festival 2018

Чорноморськ, 16-19 серпня  

 

Jazz Koktebel — щорічний фестиваль переважно джазової музики, що з 2003 року проходив в Коктебелі, а з 2016 – у Чорноморську Одеської області. Урочисте відкриття Koktebel Jazz Festival 2018 відбудеться в Чорноморську 16 серпня. Фестиваль буде йти чотири дні, з 16 по 19 серпня.

 

Хто виступатиме: Morcheeba, Koop Oscar Orchestra, Inner Circle, ONUKA, Dakh Daughters, Олег Скрипка Олег Скрипка та НАОНІ та інші.

 

 

 

Zaxidfest

с. Родатичі, Львівська область, 24-26 серпня

 

 ZaxidFest —  український щорічний музичний фестиваль, що відбувається з 2009 року на Львівщині. Фестиваль стартує 24 серпня й цього дня вхід буде безкоштовним. Цього року він проходитиме на території відпочинкового комплексу Чарівна долина в селі Родатичі Львівської області.

 

Хто виступатиме: Bullet For My Valentine,  Guano Apes, Карна, Один в каное, Morphine suffering, «Ляпис-98», Тартак, Pianoбой та інші.

 

 

RespublicaFEST

Хмельницький, 31 серпня – 2 вересня

 

RespublicaFEST – один з найбільших музичних та стріт-арт фестивалів України. З 2011 року проходив у місті Кам’янець-Подільський, цього року відбудеться у Хмельницькому. 

 

Хто виступатиме: The Qemists, KARNA, LATEXFAUNA, Фіолет, Один в каное, КАZКА, QARPA, Dakooka ті інші.