Топ-3 лайфхаків, які повинен знати кожен власник iPhone

31 Липня 2019, 14:17

Якщо ви є власником смартфону від Apple, то знаєте, що ці девайси не обмежуються стандартним функціоналом. Своїми можливостями iPhone може здивувати навіть досвідчених користувачів, і сьогодні ми розберемо деякі з них.

 

Екстрене перезавантаження смартфона

 

 

Мобільні пристрої Apple відрізняються тим, що мають монолітну конструкцію, без можливості розібрати корпус та від’єднати батарею. Ця фішка свого часу стала головною відмінністю техніки бренду, але разом з тим створила неабиякі труднощі користувачам. Справа в тому, що після зависання системи смартфону, перезавантажити його вимкненням батареї, як це можна зробити в більшості пристроїв, уже неможливо. А чекати поки гаджет сам вимкнеться після повного розрядження батареї досить довго. Тому інженери додали до функціоналу iPhone можливість екстреного перезавантаження на програмному рівні.

 

Експерти інтернет-магазину «Київстар», який є офіційним представником Apple в Україні, розповіли, що в моделях з фізичною чи сенсорною кнопкою Touch ID (це моделі до iPhone 8) перезавантаження відбувається після її затискання  на 10 секунд. Той факт, що ціна на iPhone 7 та 8 постійно зменшується, в купі з простим керуванням та безвідмовністю пристроїв, забезпечують цим моделям популярність навіть у 2019 році.

 

У більш сучасних iPhone – від моделі Х та вище – процес перезавантаження відбувається дещо складніше:

  1. На мить затискаємо кнопку збільшення гучності та відпускаємо;
  2. Відразу на мить затискаємо кнопку зменшення гучності й теж відпускаємо;
  3. Затискаємо кнопку вимкнення та тримаємо її до тих пір, поки на екрані не з’явиться логотип бренду.

Алгоритми вимкнення телефону повинен знати кожен власник. Іноді зависає навіть така надійна техніка, тому треба вміти відновлювати її роботу.

 

Оптимізація сховища з музикою

 

 

Ще один лайфхак, яким з нами поділився інтернет магазин «Київстар» – оптимізація сховища з музикою. iPhone є найбільш технологічним та пристосованим до звичок користувача пристроєм. У налаштуваннях телефону можна ввімкнути функцію автоматично видалення тієї музики, яку ви давно не слухали. Система буде сама розпізнавати такі треки та видаляти їх, звільняючи місце для нових. Це фактично природний відбір: залишається лише та музика, що вам більше подобається.

 

Швидка та тиха підзарядка

 

 

Єдине, що розвивається в iPhone не дуже стрімко – технологія швидкого заряджання. На ринку зараз є пристрої, які поповнюють свій заряд набагато швидше, ніж iPhone, і це дуже зручно. Але в Apple є можливості для зменшення часу заряджання телефону: треба перевести гаджет в «авіарежим» та підключити до мережі. Завдяки зменшенню енергоспоживання заряд буде відновлюватися набагато швидше. А якщо ви не хочете, щоб під час підключення до розетки смартфон вібрував та видавав фірмовий звук – просто запустіть перед підключенням живлення додаток камери. Вдалого користування!