Томенко з сумом розповів про беззубість опозиції

16 Червня 2010, 14:35

День опозиції у парламенті перетворився на день не голосування за всі законопроекти опозиції.

Про це 16 червня заявив заступник голови Верховної Ради, член БЮТ Микола Томенко під час брифінгу у парламенті.

«Я з сумом констатую те, що на сьогоднішній день виробилася практика, коли опозиція не має жодної можливості дієво впливати на законодавчий процес», – зазначив Томенко.

За його словами, спеціально було прийнято рішення не ставити сьогодні на розгляд сесійної зали «жодного політичного, конфліктного чи соціального законопроекту».

«Ми поставили лише неполітичні, несоціальні законопроекти, з питань, які давно потребують врегулювання», – пояснив віце-спікер.

Для прикладу він назвав ряд законопроектів, зокрема, Законопроект про внесення змін до Закону «Про телебачення і радіомовлення», яким пропонується врегулювати питання  трансляції програм і передач з платними інтерактивними конкурсами. «Це Законопроект про заборону, так званих, телевізійних розіграшів проти яких виступає більшість населення країни і які на деяких каналах стали ледь не єдиною ефірною програмою», – зазначив М.Томенко, підкресливши, що профільний Комітет прийняв рішення підтримати даний Законопроект.

Підсумовуючи, Микола Томенко сказав, що «сьогодні ми намагалися запропонувати компромісний та комфортний варіант роботи парламенту. Ми внесли від опозиції ті законопроекти, які не викликають застережень практично у жодного фахівця в цих галузях, однак, за них не голосує жоден представник коаліції».