«Сумний парадокс цього підходу полягає в тому, що чим більше червоних прапорів з’явилося на адмінбудинках в області – тим гірша там соціально-економічна ситуація», – наголосив Томенко.
За його словами, у цьому сумному змаганні перед веде Луганська область.
«Тут депутати обласної ради додумалися не знімати червоних прапорів до 22 червня. Я не здивуюся, якщо ближчим часом вони вирішать зняти державні прапори, а залишити червоні», – додав він.
Окрім цього, він зазначив, що «влада, очевидно, всерйоз і надовго взяла на озброєння ідеологію Леніна і Сталіна про те, що політика визначає економіку».
Водночас він наголосив, що «політика невтручання Президента у війну прапорів та історії лише провокує хаос і безкарність». Тому, на його переконання, «владі треба зупинити політичну і партійну пропаганду та нарешті зайнятися економікою».
Нагадаємо, 22 червня цього року відзначають День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні та 70-ї річниці початку війни 1941-1945 років. У цей день 1941 року війська нацистської Німеччини вторглись на територію Радянського Союзу.
Як повідомлялось, 9 травня, після офіційних заходів біля Пагорба Слави і Марсового поля у Львові відбулися зіткнення між представниками патріотичних сил і особами, які святкували День перемоги, – представниками партій КПУ, «Родіна» і «Русскоє єдінство».
За даними міліції, внаслідок бійок у Львові постраждали 14 людей, було затримано 9 осіб. При цьому у ВО «Свобода» заявили, що в лікарню потрапили двоє її членів – один з пораненням від пострілу з травматичного пістолета, другий – зі струсом мозку.
Міліція вважає, що ситуацію спровокували «свободівці». Щодо представників проросійських «Родины», «Русское единства», в МВС вважають, що «ніяких організованих виїздів ні з Одеси, ні з Криму до Львова не було», просто люди приїжджали самі.