Точна кількість кримських депутатів, які приймали рішення про референдум, невідома

Акценти
27 Лютого 2014, 19:35

Як повідомив керівник кримського відділення Комітету виборців України Андрій Крисько, нікого з працівників секретаріату кримського парламенту в приміщенні не було.

Водночас, журналісти повідомляють, що про рішення, прийняті в четвер в парламенті Автономії повідомив журналістам у телефонному режимі з приймальні голови Верховної Ради Криму начальник інформаційно-аналітичного управління секретаріату Верховної ради Криму Ольга Сульнікова.

Інших способів зв'язку та інформування про те, що відбувається у парламенті, наразі немає, оскільки після захоплення невідомими озброєними людьми будівлі кримського парламенту і кримського уряду, їх офіційні сайти були відключені. Також не відповідають інші телефони.

За даними члена президії кримського парламенту Енвера Абдураімова, при вході депутатів у парламент озброєні люди відбирали у депутатів всі засоби зв'язку. Сам Абдураімов вирішив не заходити в будівлю парламенту.

З парламентарями, які знаходяться в будівлі Верховної Ради Криму, наразі неможливо зв'язатися. Також неможливо перевірити, чи були присутні фізично всі депутати в залі засідань парламенту при голосуванні, або використовувалися їхні електронні картки для голосування без їх участі.

Як відомо, всього до складу Верховної Ради Криму входить 100 депутатів.

Нагадаємо, за даними Сульнікової, на позачерговому пленарному засіданні в четвер парламент Криму прийняв постанови про проведення в Автономії республіканського (місцевого) референдуму з питань удосконалення статусу і повноважень Автономної Республіки Крим. За це рішення проголосували 61 з 64 депутатів.

На цьому ж засіданні, за її словами, кримський парламент ухвалив рішення про недовіру Раді міністрів Криму й скорочення її повноважень. За підтримку відповідного рішення проголосували 55 з 64 кримських парламентарів.

90