Точка творення. Що запропонує 24-й “Форум видавців у Львові”

10 Липня 2017, 14:48

У вересні у львівському Палаці Мистецтв стартує найбільший книжковий і літературний захід Центрально-Східної Європи "Форум видавців у Львові".  Про це повідомляють організатори заходу.

Зазначається, що 24-й формум відбуватиметься у понад 40-ка локаціях міста лева.

"Фокусна тема 24-го форуму – Точка творення. Форум видавців у Львові від самого початку був місцем, де творилося щось нове: книги і видавці, тексти і автори, цінності й сенси. Зараз світ дуже змінився, і ми разом спробуємо зрозуміти час, в якому живемо, щоб стати точкою творення для світу майбутнього", – зазначає президент ГО «Форум видавців» Олександра Коваль.

Програмна директорка Форуму видавців Софія Челяк додала, що основною метою цьогорічного фестивалю є створення платформи для комунікації, яка в майбутньому спричинить зародження абсолютно нових бачень, адже пошук нових ідей є абсолютно зрозумілим в сучасному світовому контексті, бо нові візії ставали дзеркалом, і навіть рушієм змін у суспільстві.

Повідомляється, що за 5 днів можна буде відвідати понад 1000 культурних та освітніх заходів.

Почесними гостями фестивалю стануть Філіп Сендс (Велика Британія), Генрі Марш (Велика Британія), Ганна Кралль (Польща), Пітер Вотсон (Канада).

Організатори також запросили  спеціальних гостей фестивалю, серед них Карл-Маркус Ґаус (Австрія), Пітер Х. Фогтдаль (Данія), Єелле Рюмер (Нідерланди), Ян Вагнер (Німеччина), Вітольд Шабловський (Польща), Щерек Зємовіт (Польща), Дубравка Угрешич (Хорватія, Нідерланди), Каталін Доріан Флореску (Швейцарія) та ще понад 50 авторів з 25 країн світу.

Форум проходитиме з 13 до 17 вересня у Львові.