ТКГ домовилася про початок розмінування територій біля моста в Станиці Луганській

31 Липня 2019, 19:57

Тристороння контактна група у середу, 31 липня, домовилася про початок розмінування прилеглих до мосту в Станиці Луганській територій з 1 серпня. Про це повідомила прес-секретар представника України в ТКГ Леоніда Кучми Дарка Оліфер у Facebook.

 

Зазначається, що дана домовленість була досягнути під час засідання в Мінську.

 

Зокрема, вона відзначила, що українська сторона надала свої пропозиції по ремонту моста в Станиці Луганській.

 

"Українська сторона надала свої пропозиції по ремонту моста в Станиці Луганській. Досягнута домовленість про початок розмінування прилеглих до мосту територій з завтрашнього дня", – зауважила Оліфер.

 

"До початку ремонту на мосту повинно бути прибрано блокпост і символи квазіугруповань НЗФ ОРЛО, подальший демонтаж фортифікаційних споруд в районі Станиці Луганської повинен бути одночасним і дзеркальним", – додала вона.

 

 

Наголошується, що в цілому оголошений 21 липня режим тиші на Донбасі зберігається, і за цей період не було жертв серед мирних жителів.

 

"Разом з тим не виконуються домовленості про надання безпечного доступу СММ ОБСЄ на території ОРДЛО", – підкреслила вона.

 

Раніше урядова робоча група узгодила параметри плану-графіку робіт з відновлення мосту в районі контрольного пункту в'їзду-виїзду у Станиці Луганській на лінії розмежування в Луганській області. 

 

Нагадаємо, що інженерам 26 липня вдалось обстежити міст у Станиці Луганській.

 

Також Україна пропонує відкрити контрольно-пропускний пункт "Зотолое" на час ремонту моста в Станиці Луганській. 

 

Як повідомлялось, Зеленський заявив, що Україна готова в односторонньому порядку розпочати відновлення мосту в районі Станиці Луганської.