Тюремники згадали, що у колонії Тимошенко є ще 150 жінок із проблемами спини

26 Березня 2012, 17:29

«У нашому закладі нараховується диспансерна група з подібною патологією до 150 осіб. Періодично ці хворі отримують консервативне лікування в умовах медико-санітарної частини», – сказала вона.

Демченко повідомила, що у разі загострення, вони також звертаються за допомогою.

«Ми маємо можливість забезпечувати медикаментозне лікування і фізіотерапевтичне. Крім того, у закладі є спортивний зал, і у разі необхідності, ми запрошуємо інструктора з лікувальної фізкультури для того, щоб організувати заняття в групах», – запевнила лікар.

Вона також повідомила про те, що ув'язнена Тимошенко була обстежена неодноразово в динаміці на базі провідної клініки Харкова, а запропонований для неї сьогодні план лікування включає усі рекомендації німецьких медиків.

«На основі обстежень вже виставлений діагноз і розроблено лікування. Юлія Володимирівна спочатку чекала висновків німецьких колег, тепер вона ознайомлюється з інформованою згодою, яку ми їй передали», – повідомила Демченко.

За її словами, у цій згоді повністю сформований план лікування, послідовний по пунктах, у відповідності до рекомендацій німців.

Раніше Демченко заявляла, що стан здоров’я екс-прем’єра Юлії Тимошенко змінився в бік покращення з моменту огляду спільною міжнародною медичною комісією. Зокрема, вона «вже не лежить, а пересувається за допомогою ходунків».

Як повідомлялось, Державна пенітенціарна служба в черговий раз заявила, що екс-прем’єр Юлія Тимошенко знову відмовилась від лікування та медичних оглядів лікарями медичної частини Качанівської виправної колонії.

Нагадаємо, раніше член міжнародної медичної комісії з обстеження колишнього прем’єра, директор Інституту патології хребта та суглобів імені Ситенка в Харкові Микола Корж заявив, що у разі подальшої відмови Юлії Тимошенко від лікування існує «велика ймовірність» її інвалідності.

Урядовий уповноважений у справах Європейського суду з прав людини Валерія Лутковська спрямувала до Євросуду всі акти відмов від медичних оглядів і лікування екс-прем'єра Юлії Тимошенко.

Захисник Тимошенко Сергій Власенко пояснює, екс-прем'єр відмовляється не від лікування взагалі, а від проведення частини медичних процедур не в спеціалізованому стаціонарі, а на території колонії.