Тюремники запевняють, що систематично лікують Луценка

Акценти
29 Листопада 2012, 16:15

«З метою об’єктивного інформування суспільства по суті даного питання  Державна пенітенціарна служба України повідомляє, що 8 листопада в умовах виправної колонії фахівцями МОЗ та ДПтС України було здійснено комісійний медичний огляд засудженого Ю.Луценка. Після проведення цього огляду лікарями було призначено медикаментозне лікування засудженого під наглядом медперсоналу виправної колонії, а також рекомендовано інструментальне та лабораторне дообстеження стану здоров’я Ю.Луценка по профілю гастроентерології, з можливою подальшою консультацією лікарів відповідного профілю», – йдеться у повідомленні.

У відомстві запевняють, що рекомендоване медикаментозне лікування екс-міністр«отримує систематично, про що свідчать листки призначення та підписи на них самого Ю.Луценка про отримання медпрепаратів».

Як повідомлялось, 29 листопада адвокат Ігор Фомін повідомив, що Юрій Луценко почуває себе недобре, але йому не надають ніякої медичної допомоги.

Фомінуточнив, з приводу ненадання Луценку медичної допомоги буде нове звернення до Європейського суду з прав людини.

Нагадаємо, раніше колишній міністр внутрішніх справ передав заяву на ім’я начальника Менської виправної колонії №91, в якій висловив протест начальнику колонії Ю.Орловському проти ненадання медичної допомоги.

90