Тюремники запевняють, що Луценко на здоров’я не жаліється

1 Жовтня 2012, 13:45

У відомстві запевняють, що інформація про різке погіршення стану здоров’я та перебування протягом трьох останніх днів Луценка в медчастині колонії № 91, про що заявляла дружина екс-міністра – не відповідає дійсності.

«Засуджений Юрій Луценко за медичною допомогою протягом останніх днів до медперсоналу колонії взагалі не звертався. Будь-яких скарг, побажань чи заяв від самого засудженого на адресу медичного персоналу чи адміністрації установи також не надходило», – .

У ДПтС вважають, що поширення неправдивої інформації «черговим намаганням дискредитувати співробітників пенітенціарної системи та зокрема працівників Менської виправної колонії».

Раніше ЗМІ повідомляли, що дружина Луценка заявляла про різке погіршення його здоров’я.

Як повідомлялось, 20 вересня Менську виправну колонію відвідали  народні депутати Володимир Філенко (фракція БЮТБ), Юрій Гринчак та Сергій Луценко (фракція НУ-НС).

Після знайомства з керівництвом установи та "отримання загальної інформації про особливості діяльності виправного закладу, народні депутати виявили бажання відвідати установу та звернулися з письмовою заявою про надання копії запиту адміністрації установи до регіонального відділення «Укртелекому» щодо обстеження телефонної мережі в колонії".

З Юрієм Луценком депутати не зустрічалися.

Нагадаємо, захист Луценка заявляв, що співробітники Менської виправної колонії перешкоджали  екс-міністрові  у спілкуванні по телефону.

Луценкаетапували в Менському колонію 31 серпня.