Тюремники запевняють, що Кокс та Кваснєвський не просилися до Тимошенко

14 Червня 2012, 00:35

 «Під час перебування в Україні екс-президента Республіки Польща Олександра Кваснєвського та президента Європарламенту Пета Кокса, офіційних заяв з проханням про зустріч з Юлією  Тимошенко ні від них, ні від інших державних органів до Державної пенітенціарної служби не надходило», – йдеться в повідомленні.

Також повідомляємо, що за інформацією МЗС в рамках Програми перебування в Україні представників Європарламенту така зустріч взагалі не планувалась.

Тюремники  поширили таку заяву у зв’язку з «появою викривленої та спотвореної інформації щодо зустрічей представників Європарламенту із Юлією Тимошенко» у мережі.

Нагадаємо, 11 червня екс-президент Європарламенту Пет Кокс та екс-президент Польщі Олександр Квасьнєвський прибули в Україну  для зустрічей у владою, у тому числі для початку роботи спостережної місії з касації колишнього прем'єр-міністра Юлії Тимошенко.

В день прибуття делегація спостерігачів Європарламенту зустрілась  з родиною Тимошенко у представництві ЄС в Україні.

Домовленості про приїзд колишніх високопосадовців під час травневих переговорів у Брюсселі досягли голова Європарламенту Мартін Шульц і прем’єр-міністр України Микола Азаров.