Тюремники вивозять Луценка з палати інтенсивної терапії у колонію

30 Січня 2013, 08:57

Учора увечері Ірина Луценко спілкувалася із лікарями і ніщо не говорило про можливість виписки та вивезення у колонію, оскільки Луценко – на інтенсивній терапії.

Ірина Луценко повідомила, що лабораторіями підтверджено відсутність злоякісних утворень в організмі ЮріяЛуценка.

«Дві лабораторії – клініки «Оберіг» та альтернативної клініки – підтвердили, що взятий на гістологічне дослідження післяопераційний матеріал не містить злоякісних новоутворень», – повідомила Луценко.

За інформацією лікарів, наразі вони проводять повне медичне обстеження екс-міністра. «Лікарями виявлено три відкриті виразки шлунку. У зв’язку із цим Луценку призначено інтенсивний курс терапії, він перебуває на крапельницях», – додала захисник.

«Лише через три тижні курсу, який розрахований лікарями, буде зроблено контрольну гастроскопію шлунку. Лише у випадку результативного лікування та зарубцювання виразок, відповідно, за місяць часу, можна буде готуватися до наступної операції. Оперативне втручання при відкритих виразках, за словами лікарів, протипоказане», – повідомила також Ірина Луценко.

Лікарі також повідомили дружині екс-міністра, що у Луценка підвищений тиск, а больовий синдром і результати аналізів підтверджують, що оперативне втручання необхідне.

«Хочу передати привіт Пенітенціарній службі, що їхні дворічні запевняння у тому, що стан здоров’я Луценка задовільний, у так званому лікуванні можна обмежитися лише знеболювальними та номінальними обстеженнями, підтвердилися: зроблена одна операція, на часі – друга, а три відкриті виразки свідчать про «відмінний» стан здоров’я Луценка», – наголосила Ірина Луценко.

Як повідомлялось, захист Ю.Луценка подав у прокуратуру Чернігівської області заяву про злочин. За словами захисника і дружини екс-міністра Ірини Луценко, до Ю.Луценка, який перебуває у київській клініці «Оберіг», не допускають адвокатів, посилаючись на внутрішні інструкції. Відсутній також телефонний зв'язок із ним.

Нагадаємо, що 23 січня Юрія Луценка прооперували у столичній клініці «Оберіг».

читати ще

показати ще
96