Тюремники відмовились везти Тимошенко в суд на ношах

22 Грудня 2011, 10:21

У відомстві повідомили, що  21 грудня Тимошенко була оглянута комісією фахівців МОЗ (в галузі кардіології) та ДПтС України. В результаті екс-прем’єру було запропоновано провести до обстеження та розширений аналіз крові, від чого вона відмовилась.

«Враховуючи призначення чергового засідання апеляційного суду м.Києва на сьогодні (10.00 годину 22 грудня 2011 року) персоналом Київського СІЗО було запропоновано Ю.Тимошенко піднятись та самостійно прибути до спецавтомобіля для  подальшого слідування до апеляційного суду. Однак, Ю.Тимошенко в чергове відмовилась прибути на судове засідання самостійно та вимагала доставити її в суд із застосуванням нош, про що вона подала відповідну заяву.  Про це керівництвом Київського СІЗО було письмово проінформовано суд», – говориться у повідомленні.

Згідно висновків фахівців МОЗ України від 12 та 21 грудня  «протипоказань щодо її участі у судових засіданнях не виявлено, вона може пересуватися самостійно, без додаткових засобів на кшталт нош, милиць, палиць тощо».

Нині, за даними пенітенціарної служби, Тимошенко, як і раніше, продовжує перебувати в медико-санітарній частині Київського СІЗО. Стан її здоров’я контролюється медперсоналом установи.

Нагадаємо, 20 грудня захисник Сергій Власенко заявив, що Юлія  Тимошенко попросила медиків СІЗО ввести знеболювальне, щоб вона мала можливість взяти участь в судовому засіданні. Однак, вона так і не доїхала в суд. У державній пенітенціарній службі пояснили, що вона відмовилася їхати на суд.