Тюремники стверджують, що перевели Луценка в іншу камеру через ремонт

29 Березня 2012, 10:03

Крім цього, пенітенціарна служба додатково повідомляє, що в Київському СІЗО продовжується планова робота з проведення ремонтних робіт на різних об’єктах установи.

«Передусім активізовано роботу з ремонту приміщень камер для різних категорій ув’язнених цієї установи. Так, лише протягом поточного року вже відремонтовано 10 таких камер. На сьогодні розпочато ремонти камер посту, де утримувався Ю. Луценко. У зв’язку з цим його (Луценка), його співкамерника та ще кылькох ув’язнених було переведено до інших камер. Після проведення відповідних ремонтних робіт вказаних ув’язнених планується повернути до відремонтованих камер», – йдеться в повідомленні.

Скарг чи заяв від ув’язнених, зокрема від Луценка, до адміністрації установи не надходило.

Водночас, як повідомив журналіст Костянтин Усов у мережі Faсebook, камеру, до якої був переведений Луценко, було відремонтовано ув’язненими вночі.

«Ще два дні тому в камері №136 утримувався екс-суддя Зварич. Приміщення було старим, неохайним та ураженим астмогенним грибком», – пише журналіст.

«Порушуючи всі відомі закони, на терміновий нічний ремонт камери, куди похапцем вирішили пересадити Луценка, керівництво СІЗО в особі т.в.о. начальника установи Євгена Домбровського зігнало більше десятка інших ув'язнених. Їм не давали спати. Їм навіть не давали ходити в туалет, поки все не було завершено», – зазначає Усов.

За даними журналіста, у четвер під час візиту представників ПАРЄ до СІЗО, весь офіцерський склад ізолятора буде тримати в зчепленні внутрішню територію, корпуси та коридори.

Нагадаємо, 28 березня дружина Луценка повідомила, що її чоловіка перевели в іншу камеру Лук’янівського СІЗО. За словами самого Луценка, у новій камері є плазмовий телевізор, шафа для посуду та полиця для книжок, дерев’яні ліжка, табуретки та стіл, настінний годинник та вазони без квітів. «Не обійшлося і без перехідного фарфорового посуду, який фігурує у відомих фотозвітах», – додала дружина.

Як відомо, 27 лютого Юрій Луценко був засуджений на 4 роки позбавлення волі з конфіскацією майна.