"Чітко у КВК зазначено, що засуджений перебуває під постійним наглядом",- зазначив Кіслов.
За його словами, встановлення відеоспостереження розпочалося чотири роки тому і залежало від фінансування. На сьогодні відеоспостереження безпосередньо за засудженими у місцях позбавлення волі здійснюється понад 2500 камерами.
Він також повідомив, що у майбутньому камер стане більше і, відповідно, таким відеоспостереженням буде охоплено більше засуджених.
Кіслов зауважив, що у цивільних лікарнях неможливо створити ті ж умови перебування засудженого, що і в установах виконання покарання. За його словами, всі права засуджених можливо забезпечити в установах виконання покарання та у лікувальних закладах пенітенціарної системи, зокрема і право на прогулянки.
"Неможливо створити у лікарні окремий двір під охороною, щоб засуджений там проводив прогулянку. Я не говорю тільки про Юлію Тимошенко, я говорю про всіх ув'язнених," – наголосив він.
Кіслов нагадав, що ув'язнений переводиться до лікувального закладу МОЗ у випадку, якщо лікувальні заклади пенітенціарної системи не можуть забезпечити його лікування.
"Але після отримання первинної допомоги і за висновками цивільних лікарів, він повертається або до нашого лікувального закладу, де створенні всі умови – телефонні розмови, побачення, прогулянки, передачі, або до медичної частини установи. Тому неможливо у цивільній лікарні створити установу виконання покарання,"- наголосив він.
Нагадаємо, раніше захисник екс- прем'єра Сергій Власенко заявив, що в камері, де перебуває Тимошенко, ведеться постійне відеоспостереження.
Пізніше Державна пенітенціарна служба заявила, що колонія має право використовувати аудіо-візуальні, електронні й інші технічні засоби для забезпечення постійного нагляду і контролю за засудженими та ув'язненими.