Тюремники просять лікарів вирішити долю Тимошенко

23 Жовтня 2012, 12:20

«9 жовтня на ім'я начальника Качанівської виправної колонії (№ 54) засудженої Ю.Тимошенко було подано заяву про її бажання бути переведеної з ЦКБ «Укрзалізниці», де вона в даний час проходить курс реабілітації, в колонію. У зв'язку з цим ДПСУ звертається до Міністерства охорони здоров'я України про скликання Міжнародної медичної комісії за участю українських медиків і лікарів німецької клініки «Шаріте», які безпосередньо керують реабілітаційним процесом засудженої, з подальшим проведенням консиліуму для прийняття рішення по суті заяви засудженої», – йдеться в повідомленні.

У відомстві зазначили, що остаточне рішення про можливість повернення Тимошенко в Качанівську виправну колонію буде прийнято відповідно до висновку Міжнародної медичної комісії.

Як повідомлялося, Тимошенко вимагає виписати її з лікарні «Укрзалізниці» в Харкові і повернути її в колонію через неможливість лікуватися під постійним відеонаглядом.

Головний лікар ЦКЛ № 5 Михайло Афанасьєв заявив, що рішення про виписку Тимошенко з лікарні будуть приймати німецькі лікарі.