Тюремники попередили Луценка, що він сам відповідає за своє здоров’я

27 Березня 2013, 19:42

"Як вже повідомлялось, сьогодні комісія висококваліфікованих лікарів МОЗ прибула до Менської виправної колонії та запропонували засудженому Луценку провести рекомендоване лікарями клініки "Оберіг" інструментальне обстеження, а також дослідження крові", – нагадали у ДПтС.

У відомстві додали, що обстеження мало відбутися "на базі Чернігівської обласної клінічної лікарні (як це передбачено чинним законодавством, адже закон чітко передбачає перелік закладів МОЗ, які можуть забезпечувати медичну допомогу засудженим особам)".

"Однак, Луценко в категоричній формі відмовився від пропозицій лікарів. Цю відмову засудженого було заактовано ", – додали в ДПтС.

"У зв’язку з відмовою Луценка від виконання ним наданих лікарями медичних рекомендацій – огляду та обстеження – його було попереджено про особисту відповідальність за стан свого здоров’я", – заявили пенітенціарники.

Нагадаємо, 27 березня Державна пенітенціарна служба заявила, що Юрій Луценко відмовився від обстеження лікарем з клініки «Оберіг».

23 січня Луценка прооперували у столичній клініці «Оберіг».

У Пенітенціарній службі заявили, що лікарями було вироблено відповідні рекомендації щодо подальшого амбулаторного лікування Луценка, яке буде здійснюватись медперсоналом Менської виправної колоніїі.

19 березня Юрій Луценко заявив про погіршення стану свого здоров’я та про відмову керівництва колонії у лікуванні в приватній клініці.