Тюремники пояснили, що знімали Тимошенко у камері для перевірки умов утримання

16 Грудня 2011, 13:46

Зазначається, що 13 грудня перший заступник голови Державної санітарно-епідеміологічної служби, головний державний санітарний лікар у присутності в.о. начальника Київського СІЗО та представників адміністрації слідчого ізолятору провели «візуальну перевірку умов, у яких перебуває Юлія Тимошенко».

Ця перевірка відбулася відразу після того, як Тимошенко відмовилася від медобстеження комісією МОЗ.

«За результатами обстеження, зроблено висновок, що умови облаштування та оснащення, температурний режим приміщення палати №260 медико-санітарної частини слідчого ізолятору де тримається Юлія Тимошенко відповідають вимогам санітарного законодавства», – сказано у повідомленні.

При цьому зазначається, що «під час огляду, з метою об’єктивного інформування громадськості про умови перебування Юлії Тимошенко у СІЗО, з дозволу адміністрації закладу офіційно і відкрито проводилася відеозйомка, про що її заздалегідь було попереджено».

«При цьому не було допущено жодних порушень чинного законодавства і не переслідувалися наміри втручання у особисте життя», – заявили у пенітенціарній службі.

Нагадаємо, 14 грудня пенітенціарна служба виклала на своєму сайті фото палати медсанчастини Тимошенко, в якому особливу увагу було акцентовано на наявність кондиціонера, душа і телевізора.  Потім в Youtube з'явилося відео з палати Тимошенко.

15 грудня захист Юлії Тимошенко заявив, що оскаржуватиме незаконні дії, пов'язані з відзнятим відео у неї в камері. Вони заявляють, що будь-які зйомки в камері СІЗО без дозволу засудженої є незаконними. За їхніми даними, до цього причетні працівники СБУ.

Втім, в СБУ заявили, що не причетні до цього відео.

98