Тюремники кажуть, що Тимошенко хоче лікуватися у спортивних лікарів в Берліні

13 Березня 2012, 14:11

У відомстві повідомили, що Тимошенко «категорично відмовилася від запропонованої німецькими та українськими лікарями програми подальшого консервативного і реабілітаційного лікування».

При цьому, за даними пенітенціарної служби, Тимошенко «наполягає на стаціонарному лікуванні за кордоном, а саме в Центрі спортивної науки та спортивної медицини клініки Шаріте (Берлін). Про це йдеться у відповідному акті відмови, складеному лікарями».

Персонал колонії роз’яснив Тимошенко порядок отримання медичної допомоги засудженими і ув’язненими в пенітенціарних закладах України.

Також повідомляється, що 12 березня цього року під час відвідування лікарями «Тимошенко не надала згоди на проведення медичного огляду, зокрема вимірювання температури тіла та артеріального тиску».

Нагадаємо, 7 березня німецькі лікарі представили свої рекомендації щодо подальшого лікування Тиомшенко.

За даними тюремників, Тимошенко рекомендовано комплекс реабілітаційно-оздоровчих процедур, зокрема масажі, водне шіатсу, мануальна терапія, гальванічні ванни, лікувальна гімнастика, електрофорез. Все це може забезпечити колонія. При цьому операція не потрібна.

У той же час, представники Тимошенко заявляють, що за висновками німецьких лікарів екс-прем’єр хвора і потребує негайного лікування за межами колонії.