«Тітушки» увірвалися в цех інженерної групи «Азов» на заводі «Атек» у Києві – керівництво ІГ

21 Жовтня 2016, 22:15

На заводі «Атек» у Києві на проспекті Перемоги, 83 невідомі люди увірвалися в цех, де працює Інженерна група «Азов». Про це в коментарі Тижню повідомила Світлана Зварич, заступник директора ТзОВ «Інженерна група Азов».

«Подзвонили охоронці, сказали, що в цех, де ведеться розробка дослідних зв’язків техніки, увірвалися «тітушки», вигнали наших охоронців, колишніх бійців 72 бригади, і порядкують усередині», – сказала вона і додала, що на всьому заводі вимкнули електрику.

За її словами, охоронці викликали правоохоронців, але поліція сказала, що нічого не може зробити і щоб вони йшли у Святошинський райвідділок писати заяву.

Зварич наголосила, що полк «Азов», у якого на цій же території знаходиться тренувальна база, не втручається в ситуацію.

Як повідомлялося, увечері в п'ятницю, 21 жовтня, у Києві невідомі люди заблокували завод «Атек» на проспекті Перемоги, 83, де знаходиться ремонтна база Інженерної групи «Азов», а також тренувальна база полку «Азов». Як розповіла Світлана Зварич, керівництво «Атеку» намагається вивезти із заводу верстати, які інженерна група відремонтувала і поставила собі на баланс. У прес-службі Цивільного корпусу "Азов" Тижню заявили, що вони не мають відношення по подій на "Атеку".