Тітушкам за “роботу” на антимайдані платять до 800 грн на добу

13 Грудня 2013, 14:08

Журналісти наголошують, що звичайні протестувальники за цілий день, проведений на провладному мітингу, отримують по 200-250 грн, у той час як денний заробіток тітушок сягає до 800 грн.

Також, за інформацією "Грошей", кікбоксери і ветерани спецназу, прізвища яких потрапили до редакції програми, очікують на "роботу" в автобусах, які стоять у провулках Києва.

Журналісти зазначають – багатьох тітушок переховують за містом. Наприклад, таке формування нещодавно зафільмували у санаторії "Дніпро" під Києвом.

"У Києві, якщо треба буде придавити когось або щось, то буде команда "фас". І спортсмени роблять роботу, на задній план відходять звичайні люди. А після завершення роботи спортсменів, спортсмени відходять на задній план, а ці (протестувальники – Ред.) змінюються наперед. Типу нічого не було. Так, мовляв, ми такі, і це ви самі між собою влаштовуєте провокації. Тобто план такий", – розповів "Грошам" на умовах анонімності обізнаний з ситуацією депутат. 

У провладних бійців безліч варіантів застосування сили, попереджає керівник групи тітушок – колишній ув'язнений. Мовляв, у штабі замовників щоденно розглядаються найнеймовірніші сценарії. Тому мирним людям на Майдані зараз варто бути вкрай обережними.

Нагадаємо, раніше народний депутат від УДАРу Віталій Чугунніков заявив, що до Маріїнського парку в Києві звезли приблизно дві тисячі молодиків спортивної статури.

Учасники акції протесту на Майдані Незалежності у Києві заявили, що від тітушок можна очікувати на спроби провокацій.

Позначки: