Тіла дев’яти пасажирів малайзійського «Боїнга» досі не ідентифікували

1 Грудня 2014, 23:24

Неідентифікованими залишаються тіла 9 із 298 загиблих під час авіакатастрофи малайзійського літака влітку на Донбасі. Про це заявив постійний представник Нідерландів в ЄС Пітер де Гуйер у Брюсселі під час зустрічі комісії у закордонних справах Європарламенту.

«Останній літак доставив останки жертв до Нідерландів. Він прилетів до Ейндговена минулої п’ятниці, 28 листопада. Усі останки були доставлені до військового комплексу у місті Гілверсюм, де проводиться ідентифікація. Наразі 289 з 298 тіл жертв ідентифіковані, але робота триває», – зазначив де Гуйєр.

Він наголосив, що жодних висновків щодо причин катастрофи до завершення розслідування озвучувати не будуть.

«Рада розслідувань з питань безпеки Нідерландів має намір оприлюднити кінцевий звіт до середини 2015 року. Метою розслідування є встановити обставини катастрофи, а не вину», – сказав де Гуйєр.

Нагадаємо, 17 липня лайнер MH17 Малазійських авіаліній, що летів з Амстердама в Куала-Лумпур, був збитий у Донецькій області бойовиками. На борту "Боїнга-777" перебували 298 осіб, зокрема 15 членів екіпажу, усі вони загинули.

Терористи заперечують свою причетність до падіння авіалайнера. Доступ експертів до місця аварії було ускладнено через бойові дії, які велися в цьому районі.

Також експерти повідомляли, що загальна кількість ідентифікованих жертв трагедії досягла 289 людей.