«Не можна все перекладати на плечі держави, підприємцям необхідно самим проявляти ініціативу», – заявив віце-прем'єр.
За його словами, зараз підприємницьке співтовариство недостатньо активно бере участь в процесі підготовки і проведення реформ – навіть у тих сферах, які його безпосередньо стосуються.
Віце-прем'єр запропонував представникам бізнесу пропонувати власні законодавчі ініціативи, спрямовані на поліпшення умов економічної діяльності, і обіцяв підтримати їх конструктивні пропозиції.
«Потрібно виділяти те, що найбільше турбує бізнес, формулювати завдання і пропонувати шляхи вирішення», – сказав віце-прем'єр.
Він також зазначив, що найчастіше підприємницьке співтовариство реагує на прийняті урядом рішення тільки постфактум, і то, як правило, у вигляді скарг.
«Досить заводити плач Ярославни – генеруйте пропозиції», – сказав він.
Як повідомлялось, нещодавно Тігіпко звинуватив ФПУ в небажанні збільшити пенсії соціально незахищеним українцям
«Виступаючипроти проведення в Україні пенсійної реформи, профспілки таким чином виступають проти підвищення пенсій для найменш захищених українців, які уже не можуть працювати», – прокоментував Тігіпко вимогу ФПУ ветувати закон про пенсійну реформу.
Нагадаємо, ФПУ просить Президента Віктора Януковича застосувати право вето до закону про пенсійну реформу.
8 липня Верховна Рада прийняла пенсійну реформу. За законопроект "Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи N7455 проголосувало 248 карток народних депутатів. Закон вводить підвищення пенсійного віку для жінок з 55 до 60 років зі щорічним його збільшенням на 6 місяців, починаючи з 1 вересня
Того ж дня під Адміністрацію Президента пікетували ліквідатори аварії на ЧАЕС, інваліди війни, бійці 731 окремого батальйону спеціального захисту з вимогою захисту своїх соціальних прав.