Тігіпко заявив, що може піти на вибори і без Партії регіонів

16 Грудня 2011, 19:46

Тігіпко планує, що другий етап об'єднання «Сильної України» і Партії регіонів пройде до кінця січня, однак підкреслив, що є багато питань, на які необхідно разом із ПР знайти відповіді.

З його слів, за час, що залишився до кінця січня, «Сильна Україна» і ПР повинні обговорити нинішню ситуацію й ті методи, якими повинні змінити ситуацію.

«Це все вимагає рішення саме зараз, тому що наступний рік – це рік парламентських виборів. І, не давши цих відповідей, іти на об'єднання дуже складно. Якщо ми знайдемо відповіді за ці питання, упевнений, об'єднання буде. Якщо не знайдемо відповіді – упевнений, на з'їзді буде ухвалене рішення не входити в Партію регіонів і йти на вибори самостійно», – заявив Тігіпко.

Він зазначив, що без різких і жорстких дій ситуацію не виправити, оскільки занадто багато накопичилося проблем, і ці проблеми почали додаватися.

Тігіпко уточнив, що веде мову про вповільнення реформ, про корупцію, про неповернення ПДВ, про нескінченні, з його слів, перевірки бізнесу.

Нагадаємо, наприкінці жовтня Тігіпко прогнозував, що другий етап другого національного з'їзду партії, на якому буде розглядатися об'єднання із ПР, пройде в листопаді.

На з'їзді партії в жовтні Тігіпко запропонував відкласти ухвалення остаточного рішення щодо об'єднання з ПР до другого етапу з'їзду.

Заступник голови «Сильної Україна» Олександра Кужель подала у відставку, пояснивши своє рішення небажанням об'єднуватися з ПР.

16 серпня лідер ПР, прем'єр-міністр Микола Азаров і Тігіпко виступили з ініціативою об'єднання "Сильної України" з ПР.