Тігіпко поїхав до Єрусалима шукати гроші

11 Червня 2010, 14:57

11 червня офіційна делегація України на чолі з віце-прем’єр-міністром Сергієм Тігіпком відбула до Єрусалима (Ізраїль) для участі у Зборах групи країн МВФ/Світового Банку на чолі з Голландією та Україною, які відбудуться 12-14 червня цього року, повідомили Тижню в прес-службі Кабінету міністрів.

Під час офіційного візиту до Ізраїлю заплановано зустрічі ігіпка з головою Центрального банку Ізраїлю Стенлі Фішером, директором-розпорядником МВФ Домініком Стросс-Каном, Патріархом Ієрусалимським Теофілом ІІІ, а також представниками ізраїльських ділових кіл.

У рамках візиту української делегації до Ізраїлю планується обговорити питання подальшої співпраці України з міжнародними фінансовими організаціями.

На думку віце-прем’єр-міністра, за нинішніх умов співпраця зі світовими фінансовими інститутами є надзвичайно важливою для нашої держави.

«Таке партнерство відкриває перед Україною нові перспективи для економічного розвитку, поліпшення іміджу нашої держави на міжнародній арені та дає позитивний сигнал світовій спільноті для залучення інвестицій і поглиблення взаємовигідної конструктивної співпраці з українськими партнерами», – переконаний Тігіпко.