Тігіпко переконаний, що опозиція заздрить успіхам «регіоналів»

15 Червня 2012, 09:09

«Представникам опозиції не завадило б згадати, який спадок вони залишили. Нехай пояснять, як Україна отримала таку унікальну ціну на газ», – заявив Тігіпко.

Він зазначив, що нинішня опозиція протягом 5 років перебувала при владі, і ніхто не заважав їй реалізовувати ані соціальні ініціативи, ані великі інвестиційні проекти. Але нічого не було зроблено.

«Опозиція сьогодні заздрить тому, що ми робимо», – підкреслив заступник голови Партії регіонів.

При цьому Тігіпко зазначив, що соціальні ініціативи президента стануть великим макроекономічним стимулом для розвитку внутрішнього ринку.

«Ми підвищили пенсії для 12,9 млн людей в середньому на 120 гривень. Ці гроші пенсіонер витратить, в першу чергу, на покупку продуктів. А в цій сфері домінує вітчизняний виробник», – підкреслив віце-прем'єр.

Нагадаємо, 12 квітня Верховна Рада прийняла урядовий законопроект щодо внесення змін до державного бюджету на 2012 рік під соціальні ініціативи президента Віктора Януковича. Останній підписав документ 16 травня. Відтак, згідно прийнятих змін до бюджету, видатки на 2012 рік збільшили на 33,346 млрд гривень.

Читайте також: 11 недореформ Януковича