Тігіпко обіцяє піти у відставку, якщо у червні-липні не буде пенсійної реформи

26 Березня 2011, 10:20

Він нагадав, що реалізація пенсійної реформи відкладена.  

“Я погодився з тим, що ми можемо ще місяць-півтора, максимум два, попрацювати, щоб пояснити людям ті чи інші положення пенсійної реформи, але я абсолютно впевнений, що в цю сесію до кінця скажімо червня, ми зобов'язані просто прийняти пенсійну реформу. Якщо в червні-липні максимум ми не приймемо цих рішень, моя позиція буде дуже проста – я піду у відставку”, – сказав Тігіпко..

Він запевнив, що у вересні, напередодні виборів, проводити реформи буде не можливо.

Нагадаємо, 18 березня президент Віктор Янукович вважає, що законопроект про пенсійну реформу не готовий до розгляду Верховною Радою.

17 березня лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов заявив, що Верховна Рада повернеться до пенсійної реформи на початку квітня. 

Віце-прем'єр-міністр, лідер партії «Сильна Україна» Сергій Тігіпко розцінюєрішення депутатів про перенесення строків розгляду пенсійної реформи в парламенті як саботаж курсу країни на реформи.

У грудні 2010 року Кабмін запропонував Верховній Раді підвищити пенсійний вік для жінок з 55 до 60 років, щорічно збільшуючи його на 6 місяців, починаючи з 1 лютого 2011.