Крім того, Тігіпко розпорядився налагодити контакт з роботодавцями, щоб отримувати інформацію про те, яких фахівців вони потребують.
«Ми зараз виробляємо абсолютно нові підходи до проблем працевлаштування, вивчаючи кращий світовий досвід. Людям, які втратили роботу, треба допомагати», – зазначивТігіпко.
Він також заявив, що в Україні для вирішення питання працевлаштування людей передпенсійного віку необхідно створити в країні ефективну систему професійної перепідготовки.
«Необхідна така система, яка б дозволяла людині, в тому числі у віці, яка втратила роботу, швидко пройти перепідготовку та отримати спеціальність, яка більш затребувана на ринку», – вважає Тігіпко.
Урядовець додав, що роботодавці повинні бути зацікавлені в залученні фахівців у віці. «Це найбільш фахові працівники. Вони дорожать робочим місцем, мають досвід, відповідну кваліфікацію, вони вже виростили дітей, і можуть дуже ефективно працювати», – зазначив віце-прем'єр.
Кількість вільних робочих місць, заявлених підприємствами, установами та організаціями в службі зайнятості, в січні 2011 року збільшилося на 4,6 тисяч, або на 7,2%, і на кінець місяця склало 68,5 тисяч.
Кількість офіційно зареєстрованих безробітніх на початку року становила понад півмільйона осіб.
У лютому, міністерство економіки виділило Державному центру зайнятості для розміщення реклами для безробітних 7,4 млн грн.
Нагадаємо, у січні цього року на прес-конференції у Дніпропетровську Тігіпко заявив, що через рік в Україні безробіття не буде.