Тягульського знову призначили в.о. начальника ПЗЗ

25 Березня 2015, 16:32

Кабінет міністрів призначив тимчасовим виконувачем обов'язків начальника"Південно-Західної залізниці" Володимира Тягульського. Про це заявила 25 березня міністр Кабінету міністрів Ганна Онищенко.

"Було звільнено скандального Кровопішина з посади начальника державного територіального галузевого об'єднання "Південно-Західна залізниця". Цього рішення чекали, і не дивлячись, на всю резонансність ситуації, воно було прийняте урядом. На його місце призначено Тягульського Володимира Григоровича до моменту призначення відповідно до проведення конкурсів керівника цього стратегічно важливого підприємства", – зазначила Онищенко.

Нагадаємо, 4 березня Кабмін усунув від обов'язків Кривопішина через підозри в розтраті держкоштів. Уряд призначив в.о. начальника ПЗЗ Володимира Тягульського, якого 16 березня не пустили на робоче місце люди в камуфляжі. УЗ повідомила, що невідомих провели в будівлю помічники Кривопішина, а безпосередньо їх координував начальник адміністративної служби Олексій Коновал.

Після цього в.о. гендиректора "Укрзалізниці" Максим Бланк з 19 березня звільнив усе керівництво Південно-Західної залізниці. У відставку він відправив першого  замначальника ПЗЗ Івана Федорка, головного ревізора Віктора Дзюника, головного інженера Володимира Осовика, замначальника ПЗЗ Івана Антонюка, директора з фінансових та економічних питань Сергія Горілея, начальника фінансово-економічної служби Ірину Василюк, директора з будівництва Олександра Погрібного.

У ПЗЗ після цього заявили, що Бланк перевищив свої повноваження і відмовилися йому підкорятися.

У ніч на 25 березня невідомі спалили автомобіль Бланка.

25 березня Кривопішина звільнили з посади начальника ПЗЗ,