Тягнибока викликають на допит

23 Грудня 2011, 15:24

Як повідомив адвокат Сидір Кізін, голову ВО «Свобода» допитуватимуть як свідка у відновленій кримінальній справі за фактом масових заворушень 27 квітня 2010 року біля Верховної Ради.

На разі міліція вже провела низку допитів лідерів «Свободи» щодо подій 27 квітня 2010 року за статтею 293 Кримінального кодексу України «Групове порушення громадського порядку».

Нагадаємо, 21 квітня 2010 року президенти Росії та України Дмітрій Мєдвєдєв і Віктор Янукович у результаті переговорів у Харкові домовилися продовжити термін перебування російської бази в Криму на 25 років, починаючи з 2017 року, коли спливає термін дії нинішньої угоди, з правом його продовження ще на п'ять років. Влада обгрунтувала таку угоду домовленістю Газпрому і Нафтогазу про пільгові ціни (знижки) на газ для України.

27 квітня 2010-го Верховна Рада ратифікувала цю угоду. У цей день ВО «Свобода» спільно з національно-патріотичними організаціями провело пікетування парламенту у зв’язку з ратифікацією харківських угод.

За даними «Свободи», під час акції протесту внаслідок неправомірних дій міліції травми та опіки різних ступенів отримали 43 мирні демонстранти від партії.