Тягнибок закликає опозицію забути про об’єднання

4 Березня 2012, 20:20

«Я переконаний, що об’єднання усіх опозиційних сил на наступних парламентських виборах є неможливим»,- зазначив Тягнибок.

За його словами, історія української політики довела, що такі об’єднання опозиції є нетривалими і малопродуктивними.

«Хочете – сприймайте це чи не сприймайте – ще раз кажу – об’єднання заради об’єднання нікому не потрібні. Якщо ви маєте якусь ілюзію і вас українська історія ще нічого не навчила, то й далі собі живіть у своєму рожевому ілюзорному світі», – сказав політик.

При цьому він нагадав 2007 рік: «Що з того, коли у 2007 році опозиційні сили об’єдналися, якщо в них не було ідеології і в їхніх списках «кишіло» зрадниками?», – зауважив лідер ВО «Свобода».

На думку політика, українській опозиції слід не об’єднуватися, а виробити спільну політичну платформу і на її основі, «за умови відсутності потенційних зрадників», перемагати на цьогорічних парламентських виборах.

Тягнибок також закликав українців «припинити займатися мазохізмом – натикатися постійно на власні помилки, уникаючи висновків з історії» та закликав їх мислити політичними мірками і реаліями.

«Якщо хочетесь кидатися на танк, зробіть це мудро, зробіть це з патріотичною силою»,- порадив лідер «свободівців».

Він пояснив, що об’єднання опозиційних сил неможливе тому, що вони мають різні ідеології і приречене на поразку.

«Перемога опозиції на виборах до парламенту 2012 року можлива лише за умови координації опозиційними силами дій заради єдиної платформи та за відсутності зрадників», – сказав Тягнибок.

Він запевнив, що ВО «Свобода» «ніколи не піде ні на які об’єднання, які суперечитимуть її ідеологічним принципам».

Нагадаємо, 22 січня лідери опозиційних сил уклали угоду про об'єднання. Текст угоди було зачитано на мітингу з нагоди Дня Соборності та Свободи України на Софіївській площі у Києві.