Тягнибок заявляє про переслідування опозиції

25 Березня 2012, 20:46

«За нашою інформацією, влада запустила спеціальну операцію проти бізнесу, який симпатизує націоналістам. На список взято абсолютно всі комерційні структури, благодійні фонди, навіть громадські організації. Якщо до цих структур хоч мінімально причетні будь-які представники опозиції, зокрема ВО «Свобода», ці структури  зараз позапланово перевіряють податкова, пожежна, санстанції, СБУ, прокуратура», – заявив Тягнибок. Також він зазначив, що до списку операції вже потрапили 400 підприємств у Львівській області.

Крім того, лідер націоналістів повідомив, що влада готується "тероризувати" усіх кандидатів від опозиції по мажоритарних округах: «Проти опозиційних кандидатів працюватимуть через контрольовані ЗМІ, писатимуть замовні матеріали. Влада кине проти таких кандидатів увесь ресурс державних органів», – сказав Тягнибок.

Нагадаємо, у лютому представники українских опозиційних партій, що входять до Комітету опору диктатурі, звернулися до ОБСЄ з проханням "захистити Україну від свавілля Януковича".