Тягнибок вважає, що залякуваннями влада пришвидшує свій кінець

25 Грудня 2011, 10:58

«Це був допит: запросили у якості свідка для надання показів щодо справи про масові акції спротиву під Верховною Радою під час ухвалення «харківських угод». Вибачте, але минуло півтора року. Я вже, чесно кажучи, і дуже хотів би допомогти нашим правоохоронцям і згадати, хто який прапор тримав, і який міліціонер прискав у мене з балончика сльозогінним газом. Але цього вже не згадаю», – сказав Тягнибок.

Він упевнений, що таким чином влада намагається залякати суспільство і в той же час пришвидшує свій кінець.

«Маячня влади у намаганнях залякувати політиків і суспільство вже доходить до найвищої межі. Очевидно, що влада намагається поселити страх не тільки у суспільстві, але і у своєму оточенні, щоб розуміли, що Янукович залізною рукою керує державою. Але це вже переходить у певне свавільство, бо такий собі їжак, перепрошую, з голою задницею хоче нас всіх налякати – прокуратурою чи міліцією», – заявив лідер «Свободи».
Як повідомлялось, Тягнибока викликали до Печерського районного управління УМВС України в Києві як свідка у відновленій кримінальній справі за фактом масових заворушень 27 квітня 2010 року біля Верховної Ради.

Нагадаємо, 21 квітня 2010 року президенти Росії та України Дмітрій Мєдвєдєв і Віктор Янукович у результаті переговорів у Харкові домовилися продовжити термін перебування російської бази в Криму на 25 років, починаючи з 2017 року, коли спливає термін дії нинішньої угоди, з правом його продовження ще на п'ять років. Влада обгрунтувала таку угоду домовленістю Газпрому і Нафтогазу про пільгові ціни (знижки) на газ для України.

27 квітня 2010-го Верховна Рада ратифікувала цю угоду. У цей день ВО «Свобода» спільно з національно-патріотичними організаціями провело пікетування парламенту у зв’язку з ратифікацією харківських угод.