Тягнибок розстріляв би Табачника за нову антиукраїнську освітню програму

19 Лютого 2012, 19:34
"За таку програму Табачника треба було б розстріляти. Це вже є таке знущання над українською нацією, така демонстрація зневаги, приниження українців у своїй країні, що я думаю, що терпіти далі просто не можна", – сказав Тягнибок.
 
Він повідомив, що "Свобода" боротиметься за відставку Д.Табачника. "Я думаю, що нація мала би почати вже зараз видавати реакцію на таку зухвалу поведінку. Переконаний, що в цьому випадку нарешті спрацює  закон  фізики: чим більша дія, тим більша протидія", – зазначив він.
 
О.Тягнибок зауважив, що українських народ ще не готовий до радикальних протестів. Водночас він висловив сподівання, що затвердження такої антиукраїнської освітньої програми стане каталізатором для масових протестних акцій. "Мені б цього дуже хотілося, але я розумію, що до цього часу в Україні ще не визріла революційна ситуація. Люди незадоволені, але поки що не готові виходити на вулицю й захищати свої права, зокрема й у царині мови, освіти, культури, не говорячи вже про економічні та соціальні. Але це буде дуже серйозний поштовх, якщо не привід для майбутніх масових акцій протесту", – наголосив він.
 
Політик відзначив, що соціальне напруження в суспільстві зростає, а в результаті таких дій соціальне напруження набуває національного відтінку, тобто планомірно йде до революції за соціальну та національну справедливість.
 
Як повідомлялося раніше, у Міністерстві освіти та науки розробили новий навчальний план для п’ятих-дев’ятих класів середньої школи. Згідно з новим учбовим планом, кількість уроків з української мови скорочується до двох на тиждень, кількість годин на вивчення української літератури також зменшується. Крім того, повідомлялося, що історія України взагалі вилучена з розкладу занять, а замість неї буде введено новий інтегрований курс, у якому будуть поєднані всесвітня історія та історія України.
Позначки: