Тягнибок пообіцяв, що фотографії фальсифікаторів виборів з’являться по всьому Києву

Акценти
9 Листопада 2012, 02:12

"Ми зробимо все для того, щоб не допустити, щоб їм видали депутатські мандати", – пообіцяв політик.

Він також пообіцяв "посадити всіх фальсифікаторів". "В усьому Києві з’являться  їхні фотографії. Вони мають виходити одразу з хати, і сусіди з ними не будуть вітатися. Вони прийдуть в магазин ковбаси купити, а продавець їм має сказати: "Ти фальсифікатор, іди звідси, я тобі не продам цієї ковбаси". Вони прийдуть на базар за помідорами, люди не мають їм продавати помідорів-огірків", – заявив Тягнибок.

Наприкінці свого виступу він закликав громадськість залишатися під ЦВК на ніч, для того, щоб відстояти площу для подальших мітингів.

На мітингу також виступили голова ради об’єднаної опозиції Арсеній Яценюк та колишній голова СБУ, кандидат у народні депутати від партії УДАР Валентин Наливайченко.

В акції протесту надвечір 8 листопада взяли  участь понад 200 прихильників опозиційних сил, яких охороняла чимала кількість працівників правоохоронних органів.

З міліцейського автомобіля, встановленого на площі Лесі Українки, через гучномовці постійно лунала інформація, що Київський окружний адміністративний суд заборонив у центрі столиці до 12 листопада масові заходи недержавного характеру і що за порушення громадського порядку міліція буде вимушена вживати відповідних заходів реагування, які передбачені законом.

Нагадаємо, акція протесту проти фальсифікацій біля ЦВК розпочалась 5 листопада.

7 листопада об’єднана опозиція поширила заяву, в якій назвала імена фальсифікаторів парламентських виборів в Україні та вимагає арештувати їхні закордонні рахунки і майно.

Напередодні Верховна Рада проголосувала за створення тимчасової слідчої комісії для розслідування обставин встановлення результатів виборів в деяких округах. 

90