Тягнибок пояснив членам ОВК №223, що за ними спостерігає весь світ

Акценти
1 Листопада 2012, 23:11

«Якщо нам вдасться вистояти тут, ми маємо шанс побудувати правову державу… Народ прокинувся, купа дзвінків, листів. Вся Україна, весь світ дивиться за цим округом», – сказав він.

«В нас тут стільки людей, що ми будь-яку атаку відіб’ємо», – додав Тягнибок.

Водночас «свободівці» стверджують, що на вулиці з’явилися люди з жовтими пов’язками і «готують провокації».

Раніше в приміщенні ОВК №223 відбулися сутички. Під час останньої свободівці виштовхали з приміщення окружкому скандально відомого соратника Леоніда Черновецького – Дениса Комарницького.

Також сутички відбулися під будівлею ОВК. За словами працівників міліції, до будівлі підійшла група людей, які почали конфліктувати зі «свободівцями». Бійці «Беркуту» вишикувалися кордоном і розділили їх.

«Свободівець» Олександр Аронець стверджує, що один з організаторів «молодиків Пилипишина» розповів, що вони мають погодинну оплату.

«Нам чим довше, тим краще. Наше завдання, щоб наших людей було побільше і не дати «свободівцямм» знищити бюлетені», – процитував Аронець чоловіка.

Як повідомлялось, вечірнє засідання комісії розпочалося із заслуховування протоколів без необхідного кворуму.

Член ЦВК Михайло Охендовський заявив, що Центрвиборчком і далі відстежує ситуацію в окрузі № 223 у Києві, але втручатися не може.

Нагадаємо, 31 жовтня заступник голови ЦВК Андрій Магера не виключив дострокового припинення повноважень двох окружних виборчих комісій (ОВК) № 223 (Київ, Шевченківський район) і № 211 (Київ, Голосіївський район) в разі продовження блокування роботи зі встановлення результатів виборів.

Підрахунок голосів у 223-му окружкомі від учора практично зупинився. Засідання комісії не можуть розпочати від самого ранку. Присутні у залі вже почали співати і читати вірші.

90