Тягнибок переконує, що з голів фракцій зняли надбавки

22 Лютого 2013, 23:35

"Троє керівників опозиційних фракцій подали законопроект (про скасування пільг депутатів). Є ще одна позитивна річ, яку нам вдалося досягти в результаті довгих розмов в кабінеті голови Верховної Ради…", – сказав Тягнибок.

"Ми тоді підняли питання щодо 80%-вих надбавок, які виплачують для голів фракцій, керівників комітетів Верховної Ради, заступників, секретарів комітетів. Так ось сьогодні мені показали вже підписане головою ВР Рибаком розпорядження, що з всіх нас, а також інших посадових осіб, ті 80%-ві надбавки зняті", – заявив він.

Водночас на цю репліку глава фракції Партії регіонів Олександр Єфремов відреагував фразою: "Перш ніж щось говорити, потрібно хоч трохи розуміти, про що ти говориш".

"Ми розмовляли в кабінеті Рибака з приводу того, що керівники фракцій та керівники комітетів отримують надбавку у 88%, а всі депутати отримують 80%. Тому мій поважний колега Олег Тягнибок хизується зараз на всю країну, що з нього зняли 8%, а 80% залишається", – додав він.

Нагадаємо, раніше опозиціонери заявляли, що за рахунок скасування пільг для чиновників можна скоротити фінансування органів влади на 30%. 

Як повідомлялося, утримання одного народного депутата обходиться державній казні у 2039 грн на день.