Південна Корея збільшила прогнози щодо економічного росту цього року з 3,4% (що вже є одним з найвищих показників у світі) до 5%. Країна робить акцент на інновації в поєднанні з щедрими субсидіями та стимулювання експорту, що допомогло південнокорейським промисловим гігантам, таким як Samsung, Kia, Hyundai збільшити свої частки на світовому ринку.
Південна Корея була першою багатою країною, яка вийшла з рецесії у 2009 році. Доходи домашніх господарств в країні за останні 11 кварталів лише зростають. У вересні Fitch підвищив кредитний рейтинг країни, перетворивши її на притулок для інвесторів.
Погані роки для Європи стали хорошими для Польщі. Між 2008 та 2011 роками економіка країни виросла на 15,8%, тоді як економіка ЄС скоротилась на 0,5%. В найгірший рік кризи в 2009 році Польща була єдиною країною ЄС, чия економіка не впала. Аналітики пояснюють польське економічне диво розумною грошовою та фіскальною політикою та низьким рівнем боргу, а також великими ринком національних споживачів завдяки чому польські компанії були менш залежні від експорту, ніж її сусіди.
Цього року статистика вперше засвідчила, що середній канадієць багатший за середнього американця. У 90-х роках уряд Канади зменшив витрати і дефіцит, що і дозволило країні спиратися на фіскальні послаблення та стимули, коли вдарила рецесія 2008 року. Наявні доходи канадців за останні 10 років збільшились на 15%, а три з найбільш зручних для життя міст світу за версією The Economist знаходяться в Канаді.
Швеція постраждала від власного фінансового вибуху в 1992 році, тому, коли недавня рецесія прийшла, країна вже була до неї готова. Швеція скоротила високі податки для юридичних і фізичних осіб зберігаючи при цьому високий рівень витрат на освіту та охорону здоров'я. Уряду вдалося зберегти свої борги низькими – близько 38% від ВВП (в порівнянні з 80% у Німеччини), а його рішення не вводити євро стало пророчим. В 2011 році Швеція стала другою (після Естонії) за темпами зростання в Європі.
За роки рецесії Індонезії також вдалося втримати темпи зростання на рівні 4,5%, і країна була на другому місці серед країн G-20 (після Китаю) за рівнем зростання минулого року. Частково цим зростанням країна завдячує природним ресурсам, таким як вугілля, пальмова олія, олово. Індонезія також має великий автомобільний ринок, а продажі машин минулого року зросли на 15%. У зв’язку з цим, компанія Nissan, наприклад, витратила додаткові $400 млн на збільшення своїх потужностей в країні. В другому кварталі 2012 року іноземні інвестиції склали майже третину ВВП країни.
За останні роки Туреччині, на яку мало вплинули фінансові проблеми ЄС, вдалося практично потроїти свій ВВП та дохід на душу населення. Туреччина зараз вважається найбільшим виробником автомобілів в Європі (країні знаходяться заводи Honda, Hyundai, Renault, Toyota та Ford) та лідером у фармакології. Такою ситуацією країна завдячує прем’єр-міністру Реджепу Ердогану, який у 2003 році лібералізував інвестиційні правила та розпочав боротьбу з корупцією. Крім того, Туреччина все більше налагоджує роль моста між Європою та Близьким Сходом. Так, її найбільший торговий партнер – Німеччина, проте останнім часом зростає значення Єгипту, Ірану, Іраку, Саудівської Аравії.
Економічне зростання Мексики минулого року перевищило темпи росту одного з членів БРІК Бразилії. У 2010 році в країні було створено 700 тис робочих місць, а заводи експортували рекордну кількість техніки, ставлячи виклик частці Китаю в експорті до США. Інфляція і рівень боргу низькі і вперше за багато років міграція до США в 2012 році впала до нуля.