The Economist: Потреба в скрапленому природному газі зросте на 7%

5 Січня 2020, 14:05

Попит на природний газ і його пропозиція знову зростуть: він екологічно чистіший за вугілля, попит на яке не зміниться. Потреба в скрапленому природному газі (СПГ) зросте на 7%. Про це пише The Economist у спільному з "Українським тижнем" проекті "Світ у 2020".

 

Зауважується, що потреба в СПГ зросте завдяки транспортному сектору, який повинен до 2020-го відповідати суворим обмеженням на викиди сірки.

 

«Найбільший ринок СПГ — Японія з її непередбачуваним для прогнозів відомством атомної енергетики. Обсяги імпорту СПГ до неї залежатимуть від того, яких заходів боротьби з тероризмом вимагатимуть регулятори від АЕС. Чимало об’єктів, повторно відкритих після аварії на Фукусімі, можуть закрити знову, що підхльосне попит на СПГ для виробництва електроенергії», — пише The Economist.

 

  •  Журнал «Український тиждень» десятий рік поспіль разом із британським The Economist видає українською мовою спецпроект «Світ у…», який пропонує аналітику та прогнози на наступний рік у геополітиці, економіці, фінансах, бізнесі, науці та культурі.