Тест-драйв автомобіля Outlander XL

26 Квітня 2010, 14:21

Журнал «Український тиждень» протестував автомобіль з унікальним поєднанням спортивної динаміки, неповторного стилю і чудової універсальності. А характер істинного позашляховика, успадкований від знаменитих повноприводних автомобілів Mitsubishi Motors, – завершальний штрих до портрета Outlander XL.

Автомобіль з таким набором якостей – ідеальний вибір для сучасних людей, що ведуть активний спосіб життя.

Тільки особлива увага до дрібниць дозволила створити такий виразний автомобіль. Кожен елемент Outlander XL – від спортивних передніх протитуманних фар до вбудованих горизонтальних задніх ліхтарів, від легкосплавних колісних дисків до полірованих рейлінгів на даху – підкреслює особливо трепетне ставлення до усього, що стосується яскравого і стильного дизайну.

По рівню активної і пасивної безпеки Outlander XL входить до числа найнадійніших автомобілів у своєму класі. Водій і пасажири захищені фронтальними і бічними подушками безпеки, шторками безпеки, а також безпечним кузовом RISE з жорстким і міцним каркасом та зонами запрограмованої деформації, які розсіюють енергію удару. Другий ряд сидінь обладнаний кронштейнами ISO – FIX, що дозволяє швидко, просто і надійно закріпити дитячі сидіння. Висока посадка водія дозволяє покращити передній огляд і підвищити активну безпеку автомобіля.

До додаткових систем безпеки входять антиблокувальна система гальм (ABS) з електронною системою розподілу гальмівних сил (EBD) і підсилювачем екстреного гальмування, а також передні ремені безпеки з обмежувачами сили натягування. Окрім цього Outlander XL обладнаний гальмами з дисками збільшеного діаметру, що дозволяє збільшити ефективність екстреного гальмування.

Кузов RISE з посиленим захистом від ударів істотно підвищує захист водія і пасажирів у разі зіткнення, незалежно від напряму удару.

M – ASTC (інтегрована динамічна система стабілізації курсової стійкості і протибуксувальна система) забезпечує чудову керованість автомобіля на усіх дорожніх покриттях, у тому числі слизьких і засніжених. Безперервно отримуючи інформацію від бортових датчиків про рух автомобіля, система розподіляє оптимальний обертаючий момент на усі колеса залежно від дорожньої ситуації і допомагає усунути занесення.

Автомобіль для тест-драйву надала компанія «НІКОЛЬ МОТОРС» – офіційний дилер Mitsubishi Motors в Києві і Київській області, сертифікована імпортером Mitsubishi в Україні ТД НІКО, почала свою діяльність в 2005 році. Як офіційний дилер, компанія НІКОЛЬ МОТОРС відповідає усім вимогам заводу-виробника і просуває високі стандарти в роботі в регіоні відповідальності. В автоцентрі компанії завжди представлений увесь модельний ряд автомобілів від рішучого Mitsubishi Colt до незворушного позашляховика Mitsubishi Pajero Wagon.

У 2010 році компанії виповнилося п’ять років. Протягом всього часу успішної роботи компанія "НІКОЛЬ МОТОРС" відкрила сервісний центр, переїхала в більший автоцентр, розширила спектр послуг.