За його словами, пошукову операцію проводить Донецьке обласне управління НС.
"Операція ускладнюється через великий розліт уламків. Також їй перешкоджають озброєні терористи, які знаходяться на місці", – сказав Бочковський.
Він додав, що оперативно-координаційний штаб ДСНС працюватиме за адресою: вул. Гончара, 55 (Київ). Інформацію щодо катастрофи можна буде отримати цілободово за телефоном (044) 2473050 або через спецлінію 101, запитавши оперативно-координаційний штаб.
Разом із тим, в. о. керівника "Укравіаруху" Дмитро Бабейчук розповів, що до моменту зникнення з радарів, від екіпажу Боїнга не надходило інформації про можливі несправності судна.
"Це повітряне судно було в управлінні диспечерів Дніпропетровського районного диспечерського центру. Політ проходив у просторі України без жодних негараздів, ніякої інформації щодо проблем з літаком від екіпажу не надходило", – сказав він.
За словами Бабейчука, міжнародні організації вже висловили готовність надіслати своїх фахівців для розслідування інциденту, "в тому числі до розслідування будуть залучені і представники країни-виробника повітряного судна".
У свою чергу міністр закордонних справ Павло Клімкін також повідомив про створення гарячої лінії у підпорядкованому йому відомстві. Усі троє високопосадовців висловили співчуття родинам загиблих.
Як відомо, 17 липня в Донецькій області було збито пасажирський літак, який йшов в напрямку Куала Лумпура. Загинули 280 людей і 15 членів екіпажу.
Тим часом, російські ЗМІ та терористи практично одночасно повідомили про те, що збито транспортний літак Ан-26 ВПС України.
Також повідомлялося, що бойовики отримали зброю, якою можуть збивати літаки на великій висоті.
Так, раніше було збито літак АН-26, який йшов на висоті понад 6 тисяч метрів.