Терористи вивезли до Росії два КамАЗи з вантажем «200» – ГУР

7 Лютого 2017, 11:15

Головне управління розвідки Міноборони України повідомило, що 5 лютого з моргу обласної лікарні імені Калініна у Донецьку до Ростова-на-Дону вивезли два КамАЗи з тілами загиблих російських військових.

«Продовжується вивезення тіл вбитих російських військовослужбовців на територію РФ. 5 лютого ц.р. з моргу обласної лікарні ім.Калініна (Донецьк) до Ростов-на-Дону відправлено два автомобілі КамАЗ з вантажем «200», – йдеться в повідомлення.

Нагадаємо, у боях під Авдіївкою загинув «комбат» бойовиків із позивним «Грек», один із найбільш досвідчених терористів. Також стало відомо, що на окупованій Луганщині загинув начальник управління так званої «міліції ЛНР» Олег Анащенко.

Про масштабні втрати серед бойовиків у боях під Авдіївкою повідомила розвідка Міноборони України. За офіційними даними, загинуло 15 учасників незаконних збройних формувань. Про втрати російських військових під Авдіївкою озвучили у 72 ОМБр.

За інформацією прес-центру штабу АТО, 6 лютого терористи проігнорували пропозиції української сторони щодо встановлення режиму «тиша», щоб евакуювати тіла загиблих бойовиків.