Терористи відправили релігієзнавця Козловського в колонію у Горлівці

30 Травня 2017, 18:31

Незаконно утримуваного в "ДНР" відомого українського вченого Ігоря Козловського перемістили з Донецька в Микитівську виправну колонію №87 у Горлівці. Про це повідомив його племінник Денис Козловський.

"Нам стало відомо, що його перевели в Микитівську виправну колонію №87, до місця виконання покарання", – сказав племінник.

Він також зазначив, що до цього в'язень перебував у місці попереднього тримання – в СІЗО в місті Донецьку.

Денис Козловський підкреслив, що умови утримання Ігоря Анатолійовича поки не відомі, за попередньою інформацією, він перебуває на карантині (коли заарештований (засуджений) потрапляє у в'язницю, проходить медичне обстеження, санобробку і чекає розподілу в камеру – ред.).

Нагадаємо, 3 травня так званий «військовий трибунал «ДНР» «засудив» незаконно утримуваного донецькими бойовиками українського історика і релігієзнавця Ігоря Козловського до 2 років та 8 місяців позбавлення волі. За словами сина, Олександра Козловського, «суд» бойовиків «не взяв до уваги ані вік 63-річного вченого, ані те, що в утримуваного є син-інвалід, який потребує його піклування».

16 травня представниця України в гуманітарній підгрупі Ірина Геращенко за підсумками засідання Тристоронньої контактної групи в Мінську заявила, що терористи нібито погодилися включити Козловського до списку заручників, яких можуть звільнити.