Терористи стягують важку техніку у Дебальцеве і Свердловськ – штаб АТО

16 Квітня 2015, 23:33

Терористи накопичують військову техніку у Донецькій області. Про це заявив заступник командувача АТО полковник Валентин Федичев, інформує прес-служба Донецької облдержадміністрації.

"У Дебальцеве прибула чергова партія військової техніки у складі 10 САУ "Гвоздика", 4 САУ "Акація", 4 танки", – повідомив Федичев.

Окрім того, за його словами, в районі села Терново неподалік від Тореза розташувався польовий табір бойовиків 1-го АК "ДНР", де зосереджено до 20 установок "Град", до 15 – БМП-2, понад 30 танків Т-72, до 30 вантажних машин "Урал" і "КамАЗ".

За словами заступника командувача АТО, також у Свердловськ Луганської області прибула чергова колона військової техніки ЗС РФ, у складі якої – до 10 танків, до 5 реактивних установок "Град", до 5 вантажних автомобілів "Урал".

Також Федичев зазначив, що на території одного з полігонів в районі Алчевська Луганської області бойовики проводять тренування тактичних груп із ведення бою в умовах міста.

Нагадаємо, раніше Федичев заявив, що терористи збираються захопити Трьохізбенку на поминальні дні.

Крім того, він повідомляв, що в Україну з території Росії заїхали 22 танки, а Краснодон прибуло 12 вагонів з боєприпасами для терористів.

Також, за його словами, упродовж 3-6 квітня Росія перекинула на Донбас три колони військової техніки для бойовиків.