Терористи припинили наступ під Дебальцевим

19 Грудня 2014, 08:55

На Дебальцевському плацдармі, поблизу Нікішиного, російсько-терористичні війська припинили наступальні дії, обмежившись поодинокими обстрілами з піхотного озброєння. Про це 19 грудня повідомив на своїй сторінці у Facebook керівник групи «Інформаційний опір» Дмитро Тимчук.

«Така ж ситуація спостерігається в районі Чорнухиного», – зазначив він.

Крім того, поблизу н.п. Станиця Луганська і Щастя тривають обстріли позицій українських військ зі стрілецької зброї, епізодично бойовики застосовують міномети і гранатомети. Крім того, в згаданому районі зафіксували перегрупування бронетехніки та живої сили противника.

« В згаданій місцевості «батальйон армії Новоросії», що складається з російських найманців (про що група ІС повідомляла раніше), висунувся окремими підрозділами на передові позиції. Бронетехніка батальйону розподілена по підрозділах, проте командування батальйону своєму розпорядженні і резервом (4 ББМ і 3 танки). Уздовж лінії зіткнення з українськими військами противник в цьому районі розміщує і маскує вогневі засоби (міномети, протитанкові засоби, ствольну артилерію)», – зазначив Тимчук.

Нагадаємо, в районі Донецького аеропорту підрозділи російсько-терористичних військ продовжують обстрілювати позиції українських військ. 

Крім того, поблизу Вуглегорська зафіксували перекидання на південь тактичної групи російсько-терористичних військ.