Терористи почали “націоналізовувати” житло для розселення російських військових – ГУР

22 Березня 2017, 10:09

Командування російських окупаційних військ зобов’язало ватажків терористичних організацій "Л-ДНР" у найкоротші терміни провести ревізію підконтрольного житлового фонду з метою “націоналізації” квартир, будинків та господарчих будівель громадян, які їх залишили на термін більше трьох місяців.  Про це повідомили у прес-службі Головного управління розвідки Міністерства оборони України у середу, 22 березня.

За даними розвідників, до “націоналізованих” приміщень планується заселяти громадян Росії, які не мають житла на території РФ і заявили про готовність продовжити контракт на проходження військової служби у з’єднаннях і частинах 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) армійського корпусу Центру територіальних військ Південного військового округу збройних сил Російської Федерації у разі забезпечення їх житлом.

Нагадаємо, за інформацією ГУР МО від 20 березня, бойовики самопроголошеної "Донецької народної республіки" проводять примусовий призов військовозобов'язаних для доукомплектування з’єднань і частин 1 армійського корпусу. 

Як повідомлялося, 19 березня на Донбасі російські найманці намагаються покинути передові позиції. Зокрема троє бойовиків спробували перетнути кордон з Росією, їх затримали і повернули на передові позиції.