Терористи перекинули до Авдіївки нову ротну тактичну групу – Тимчук

1 Березня 2017, 11:18

Терористи посилили свою групу в районі Ясинуватої, Яковлівки і Спартака, перекинувши до Авдіївки нову ротну тактичну групу. Про це повідомив координатор групи "Інформаційний опір" Дмитро Тимчук.

Зокрема, як зазначається, через Красногвардійський на Мінеральне в темний час доби пройшли відразу дві колони – в першій вісім вантажівок з особовим складом, боєприпасами і спорядженням, чотири ББМ (1 МТ-ЛБ і 3 БМП-2), Урал з ЗУ-23-2 та два автокунги (один з польовою кухнею), через 40 хвилин друга колона – три КамАЗи (один з них броньований), 4 БТР-80, 1 БРДМ-2 і 3 МТ-ЛБ (дві в варіанті самохідного ПТРК "Штурм-с») .

Крім того, розвідка повідомляє, що бойовики ротували свою артгрупу, яка періодично обстрілює позиції сил АТО між Широкиним і трасою Маріуполь – Тельманове.

"Зокрема, між Патріотичним і вітряною станцією на північ від Безіменного фіксувалося 3 одиниці 122-мм САУ 2С1 «Гвоздика» окупантів маршем на північний схід. Також в колоні – Урал і 2 Зіл-131, пізніше – 2 КамАЗи з 122-мм гарматами типу Д-30 30А причепом в тому ж напрямку", – ідеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше розвідка помітила перекидання реактивних систем "Смерч" біля окупованого Луганська.